Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Ankiety


Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO przystąpił do realizacji projektu "Inicjatywy Lokalne - Ciechanowska Kultura +", w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury , Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2016. W związku z tym zwracamy się z uprrzejmą prośbą do wypełnienia poniższych ankiet.

Pierwsza ankieta skierowana jest do każdej osoby, natomiast druga wyłącznie do osób związanych z konkretną sferą kulturalną lub stowarzyszeniem. Mają one na celu poznanie oczekiwań związanych z działalnością w sferze kulturalanej. Informacje uzyskane dzięki tej ankiecie zostaną wykorzystane do opracowania diagnozy potencjału i potrzeb kulturalnych mieszkańców Ciechanowa. Opracowany dokument umożliwi nam lepsze dostosowanie oferty kulturalnej do potrzeb mieszkańców Ciechanowa, a także rozwijanie nowych możliwości współpracy ze społecznością lokalną.

Ankiety do wydrukowania można znaleźć tutaj (należy je przynieść do budnynku Ciechanowskiego Ośrodka Edukacji Kulturalnej STUDIO):

Ankieta badająca potrzeby kulturalne mieszkańców Ciechanowa (dla osób fizycznych)

Ankieta badająca potencjał kulturotwórczy mieszkańców Ciechanowa (dla działaczy kultury i stowarzyszeń)

Ankiety są też dostępne w formie internetowej:

http://www.survio.com/survey/d/H8F6X2L1N3P9F2W8K- Ankieta badająca potrzeby kulturalne mieszkańców Ciechanowa (dla osób fizycznych)

http://www.survio.com/survey/d/A3F5E0Z4X9W6L8G4X- Ankieta badająca potencjał kulturotwórczy mieszkańców Ciechanowa (dla działaczy kultury i stowarzyszeń)