Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Festiwal kultury azjatyckiej - FantAZJA - 15-16.06.2019
17/06/2019 13:37


W weekend 15-16 czerwca na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowie odbył się Festiwal fantastyczno-azjatycki FantAZJA.

W trakcie imprezy odbywały się prelekcje i warsztaty o rozmaitej tematyce, a część z nich dotyczyła m.in. "Japonii - kraju schabowego, kaszy gryczanej i rosołu"; "Historii kimona"; "Minimalizmu, który tworzy bogate światy"; jak również "Kucyków nie tylko dla małych dziewczynek, czyli o społeczności Bronies" etc.

Co więcej w trakcie imprezy było można: poczytać książki, komiksy oraz mangi; kupić gadżety oraz geekowską odzież; skosztować egzotycznego jedzenia i napojów; wziąć udział w grach i zabawach integracyjnych (w tym karaoke), obejrzeć wystawy biomechaniki oraz prac o tematyce okołofantastycznej autorstwa ciechanowskich artystów, jak również zanurzyć się w klimaty postapokaliptyczne. Dodatkowo odbędą się też pokazy rozmaitych pojazdów i modeli.

 


  wstecz