Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

FIRESHOW


Taniec z ogniem? Czy w sobie dynamit - ruchu i magii, sztuki kuglarskiej? Na zajęciach tych nauczysz się efektownej manipulacji kijami oraz kulami na łańcuchach, czyli poi, które są najważniejszymi przedmiotami podczas spektakli fireshow.

Zajęcia te, poza efektownym i ciekawym hobby są również świetną formą wzmocnienia mięśni ramion i nadgarstków oraz poprawą ogólnej koordynacji ciała, co w sposób widoczny przekłada się na inne rodzaje sportu. Treningi prowadzimy w przyjaznej atmosferze i każdy znajdzie tu dla siebie miejsce – zarówno początkujący, jak i osoby, które miały już styczność z tą metodą spędzania czasu.

Ponieważ wiele osób stwierdza, że „się spali” uspokajamy - na zajęciach nie posługujemy się ogniem! Jednak dla osób trenujących wytrwale i systematycznie proponujemy dodatkowe, darmowe treningi podczas których w bezpiecznych warunkach nauczą się panować nad tym niezwykłym żywiołem.

Zapraszamy w każdy poniedziałek (16:30-18:15) i środę o godzinie (16:30-18:45)  w COEK Studio.

Koszt zajęć to 50 zł/mc (zajęcia poniedziałkowe plus zajęcia dodatkowe dla osób chętnych po ustaleni terminu z grupą).

Zajęcia prowadzą: Anna Bogdan (poi) i Patryk Burdecki (kije).

Zapisywa? oraz uzyska? dodatkowe informacje mo?na si? na miejscu, jak równie? telefonicznie po numerem (23) 672 55 04 (numer do COEK Studio) i mailowo patryk.burdecki@gmail.com.

  wstecz