Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Formacja artystyczna FreakShow


Formacja Artystyczna "Freakshow" działa w Ciechanowskim Ośrodku Edukacji Kulturalnej "STUDIO". Skupia dzieci i młodzież w wieku od piątego do piętnastego roku życia. Na zajęciach młodzi tancerze uczą się różnych technik i styli tanecznych - od tańca klasycznego poprzez jazz, funky i hip hop. Choreografie najczęściej są mix'em wielu różnych styli tanecznych oraz elementów gimnastycznych co daje mieszanką wybuchowów, a każdy z występów jest niepowtarzalny i trzymający w napięciu do ostatniego uderzenia.

Treningi to nie tylko choreografia i praca nad gibkością ciała ale również nauka wizerunku scenicznego, gry aktorskiej i przede wszystkim pracy w zespole. Wspólny wysiłek i ciężka praca daje niesamowite efekty bowiem formacja "Freakshow" jest zespołem tytułowanym na wielu prestiżowych konkursach tanecznych.

Ostatnie osiągnięcia zespołu to m.in

 

  • srebrny medal na Ogólnopolskim Konkursie Tanecznym "Taneczne Miraże" w Bydgoszczy,

  • trzy złote medale, srebro i wyróżnienie na Międzynarodowym Konkursie Tanecznym "City of Dance" w Białymstoku.

  • srebrny i brązowy medal na Ogólnopolskim Konkursie Tanecznym "Wirujący Krąg" w Ostrowii Mazowieckiej

  • trzy złote medale oraz specjalna nagroda jurora "Grand Prix" na Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Makowie Mazowiekim

  • I, II, III miejsce

 Wspólna pasja i zaangażowanie tych młodych ludzi sprawia, że nie wyobrażają oni już sobie życia bez tańca i zespołu, a my możemy podziwiać efekty ich ciężkiej pracy.


  wstecz