Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Jarmark na Pożegnanie Lata // ul. Warszawska, 16.09.2017
18/09/2017 12:38


W minioną sobotę na ul. Warszawskiej odbył się coroczny Jarmark na Pożegnanie Lata.

Prócz wystawców z rozmaitym asortymentem, na deptaku pojawili się również artyści, którzy do-pełnili muzyczną stronę jarmarku.

- laureaci konkursu o "Platynowy Mikrofon Prezydenta Miasta Ciechanów 2017",

- Gabriela Majtczak - płońszczanka, uczennica szkoły muzyki i tańca
"Nutka" w klasie śpiewu solowego Marzeny Kunickiej. Od dwóch lat uczęszcza do szkoły piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilku lat związana z kręgiem piosenki poetyckiej i kabaretowej.

- ROMANCA – zespół taneczny powstały z inicjatywy Stanisławy Rólki. W kręgu ich zainteresowań znajduje się muzyka romska, więc niemal od razu zainteresował się nimi sam Don Vasyl. Wy-stępowały już w Nowym Mieście, Przasnyszu, Krysku i Grudusku.

- Rafał Jabłoński – wokalista, klawiszowiec od urodzenia, student Biotechnologii na UWM w Olsz-tynie, członek zespołu MAX.

- zespół Zielona Melodia z Gruduska – zespół wielokrotnie gościł już na jarmarkach STUDIO, pełniąc dwie bardzo ważne role – są artystami, którzy śpiewają piosenki biesiadne oraz fantastyczną ekipą świetnie gotujących gospodyń!

- Pani Jadzia - lokalna satyryczka i wciąż pełna wigoru seniorka, która już kilkukrotnie pojawiała się oraz rozśmieszała publiczność na naszych jarmarkach.

- Roman Tolsdorf - ciechanowski muzyk i gitarzysta

Pełną galerię z wydarzenia można obejrzeć TUTAJ.


  wstecz