Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

JOGA


 

 

Piotr Starski

Swoją przygodę z jogą rozpoczął ponad 15 lat temu w szkołach hatha jogi systemu Iyengara w Polsce. Potem kilkukrotnie odwiedzał Indie i Tajlandię, gdzie ćwiczył jogę w ponad 6 różnego rodzaju szkołach.

Zdobył certyfikaty:
• instruktora jogi wraz z rekomendacją INSTYTUTU MEDYCYNY NATURALNEJ w Kathmandu w Nepalu
• adepta szkoły TRIKA YOGA w Rishikesh w Indiach
• instruktora szkoły AGAMA YOGA w Koh Phangan w Tajlandii po 15-miesięcznej praktyce i egzaminach.

Brał udział w odosobnieniach medytacyjnych w Tajlandii w Hridaya Yoga School i w klasztorze buddyjskim Doi Suthep w Chiang Mai. Jest też uczniem w pełni urzeczywistnionego mistrza jogi Sri Swamiego Vishwanandy ze starożytnej linii przekazu Mahavatara Babad?iego.

Piotr Starski jest załozycielem i instruktorem klubu jogi OM SHANTI w Ciechanowie, w ramach którego prowadzi tez indywidualne zajęcia oraz sesje OM-Chanting – międzynarodowego projektu przywracania harmonii. Dodatkowo zajmuje się masażem dźwiękiem mis i gongów himalajskich oraz od wielu lat pracuje jako nauczyciel języka angielskiego.

 

 

Agnieszka Starska

Certyfikowany nauczyciel Simply Meditation – Po Prostu Medytacja (Hale Clinic, Londyn). Uczestniczka Silent Retreat – odosobnień medytacyjnych organizowanych przez szkolę medytacji Hridaya Yoga w Tajlandii. Certyfikowany nauczyciel jogi dla dzieci, mgr pedagogiki wczesnoszkolnej, absolwentka szkół jogi w Indiach, Tajlandii i USA. Współpracowała z małymi joginami w Niepublicznym Przedszkolu Dom Przedszkolaka MONTESSORI w Ciechanowie.

Prywatnie wege-mama Aurelii, miłośniczka spacerów i pozytywnej energii.

 

 

 

 

Joga dla dzieci (za darmo) - wtorek 17:30-18:30
Joga dla dorosłych - środa 19:00-21:00
                              1 i 3 piątek miesiąca 18:00-19:30


  wstecz