Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

KIno Letnie - wakacje z fantastyką
05/08/2017 09:25


Kino Letnie wraca na błonia zamkowe pod znakiem fantastyki. Na pierwszym seansie, który odbędzie się już w tę sobotę (08.07.2017) o godz. 22:00, wyświetlony zostanie "Na skraju jutra" w reżyserii Douga Limana. To historia żołnierza, który zostaje zamknięty w pętli czasowej, by pokonać najeźdźców z obcej planety. W rolach głównych: Tom Cruise oraz Emily Blunt.

Natomiast za miesiąc (05.08.2017), również o godz. 22:00 będzie można ruszyć w podróż po kosmosie wraz z Matthew McConaugheyem oraz Anne Hathaway w głośnym "Interstellar" Christophera Nolana. Film otrzymał w 2015 roku Oscara za najlepsze efekty specjalne, więc szykuje się seans pełen wrażeń.

Przed projekcją każdego filmu widzom udostępniane będą koce oraz leżaki, a w przypadku złej pogody zaaranżowane zostanie kino samochodowe. Dźwięk w radiu będzie dostępny na częstotliwości 88,7.

Zapraszamy!


  wstecz