Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Koncert Noworoczny Junior na hali Mazovia
21/01/2018 09:55


 

Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO zaprasza na widowisko "Koncert Noworoczny Junior", podczas którego zaprezentowany zostanie spektakl teatru Dur-Moll zatytułowany "Magiczny Płatek Śniegu" oraz "Bajkowy koncert dla małych i dużych" w wykonaniu zespołu wokalno-aktorskiego Sonanto.

 

Wydarzenie odbędzie się 20.01. 2018 roku na hali Mazovia (ul. Kraszewskiego 8).

Start: 16:00
Wstęp wolny

 

Zespół wokalno-aktorski "Sonanto"

 

Zespół wokalno-aktorski „Sonanto” powstał w Warszawie w 2012 r. – obecnie tworzy go kilkunastu wokalistów oraz instrumentalistów. Członkami naszego zespołu są absolwenci Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, Akademii Teatralnej w Warszawie, Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, Wydziału Wokalno-Estradowego ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie czy Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej – wśród nich aktorzy teatrów muzycznych, a także profesjonalni instrumentaliści.

 

"Bajkowy koncert dla małych i dużych"

 

Przeboje z filmów Walta Disneya żyją w świadomości – zarówno dzieci, jak i dorosłych – już od kilku dobrych dekad. Program koncertowy "Sonanto" będzie składał się z bajek, które ukazały się w polskich kinach w latach 1989-2013. Nie zabraknie zatem piosenek między innymi z takich filmów jak „Mała Syrenka”, „Piękna i Bestia”, „Pocahontas”, „Dzwonnik z Notre Dame” czy „Król Lew”. Pojawią także bardzo znane utwory z ostatnich filmów amerykańskiej wytwórni – „Krainy Lodu” czy „Zaplątanych”.

 

żródło: http://sonanto.pl/

 

Teatr Dur-Moll

Teatr dla dzieci „Dur-Moll” założyło przed laty małżeństwo muzyków – Ewa i Czesław Matryba. Dziś wśród współpracowników „Dur-Molla” znajdują się przedstawiciele niemal wszystkich artystycznych profesji – aktorzy, muzycy, animatorzy kultury, plastycy a także cyrkowcy.

 

Systematycznie rozbudowywana oferta koncertowa cieszy dużą popularnością w domach kultury, instytucjach publicznych, restauracjach, klubach i kawiarniach – zespół koncertuje zarówno w Warszawie jak i na całym Mazowszu.

 

Spektakl "Magiczny Płatek Śniegu"

 

Mała żyrafa z Zoo o bardzo krótkiej szyi wyrusza w poszukiwaniu niezwykłego płatka śniegu, który spełnia życzenia. Jej marzeniem jest mieć tak jak inne żyrafy długą, piękną szyję. W poszukiwaniach pomagają jej przyjaciele: kot, sowa i bałwanek.

 

żródło: http://durmoll.pl/


  wstecz