Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Otwarcie wystawy prac z filmu TWÓJ VINCENT - 04.12.2018
05/12/2018 10:27


Wczoraj w naszej galerii otworzyliśmy wystawę prac z filmu "Twój Vincent", który w tym roku uzyskał nominację do Oscara w kategorii Najlepszy pełnometrażowy film animowany. Wyreżyserowali go wspólnie Dorota Kobiela i Hugh Welchman. Dorota Kobiela jest malarką i reżyserką, Hugh Welchman – brytyjskim producentem filmowym, którego animowany film „Piotruś i Wilk” zdobył w 2007 roku Oscara za najlepszy krótkometrażowy film animowany.

Gościem wernisażu był Bartosz Armusiewicz - warszawski malarz, absolwent Wydziału Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu; pracował jako malarz w Teatrze Wielkim Opery Narodowej w Warszawie. Przy „Twoim Vincencie” pracował jako projektant, twórca storyboardów, malarz-animator, jak również był członkiem zespołu ds. efektów wizualnych.

Wystawę można oglądać w galerii COEK STUDIO (do 17.12. włącznie) od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-20:00 lub w soboty w godz. 10:00-15:00.

Wystawę udostępnił Urząd Miasta Wrocław.

Pełną galerię z wydarzenia moża obejrzeć TUTAJ.
 
 





  wstecz