Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

PCHŁA SZACHRAJKA łączy pokolenia!
27/11/2019 13:42


Od 6 listopada w naszymośrodku trwa międzypokoleniowa akcja skierowana do przedszkoli. Przez cały miesiąc, w każdą środę, Scena Trzeciego Wieku wystawia dla dzieci z zerówek „Pchłę Szachrajkę” - spektakl oparty o książkę Jana Brzechwy. s

Scena Trzeciego Wieku to grupa teatralna powstała w ramach warsztatów Uniwersytetu Trzeciego Wieku (aktywnie działającego w COEK STUDIO), zawiązana przez panią Bożenę Michalską. Z kolei za wsparcie merytoryczne teatru odpowiada Magdalena Jabłońska, instruktor teatralny COEK STUDIO. Aktorki samodzielnie przygotowują stroje oraz scenografię, które potem wykorzystywane są w sztukach. „Pchła Szachrajka” już kilkukrotnie gościła w sali widowiskowej ośrodka (m.in. w ramach Teatralnych Końców Miesiąca) oraz na imprezach plenerowych (m.in. na tegorocznym Dniu Dziecka), ale wystawiana jest także w szkołach i przedszkolach. Grupa również na swoim koncie spektakl „Egzamin: Szczęście i przyjaźń”, a obecnie pracuje nad „Calineczką” na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena.


Galerie ze spektakli:

06.11.2019

13.11.2019

20.11.2019

27.11.2019

FILM

 


  wstecz