Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Warsztaty podstaw tańca swingowego lat 20. + potańcówka
28/09/2019 11:25


Już w sobotę 28 września zapraszamy na darmową lekcję najpopularniejszego tańca złotej ery swingu – Lindy Hop. Razem cofniemy się w czasie o kilka dekad, by słuchając jazzu z lata 30. i 40. XX wieku, nauczy się kilku podstawowych kroków Lindy Hopu. Ale przede wszystkim będziemy się dobrze bawić!

Na darmową lekcję nie trzeba się zapisywać. Wystarczy przyjść. Nie musisz mieć pary, chociaż będziemy tańczyć w parach. Będzie to taniec w którym mamy się poznać – w związku z tym będziemy się zmieniać w parach. Oczywiście serdecznie zachęcamy, aby przyjść z partnerem/partnerką, koleżanką lub kolegą. Ten taniec jest dla wszystkich, niezależnie od wieku, czy doświadczenia tanecznego.

A po lekcji puścimy muzykę, by każdy mógł wypróbować nowo poznane kroki i figury już samodzielnie na parkiecie. Oczywiście nas też można prosić do tańca!

Do zobaczenia w sobotę 28 września o 19:00 w COEK Studio.

Zajęcia poprowadzą:
Jakub Zawadzki
Jola Anuszewska

 


  wstecz