Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Wernisaż Zuzanny Lewandowskiej 22.11.2017
13/12/2017 15:04


Synergię baśni, wystawę pani Zuzanny Lewandowskiej, możnabyło poznać bliżej w Galerii COEK STUDIO przez ponad miesiąc. Dziękujemy laureatce Platynowego Mikrofonu 2017 - Edycie Szwejkowskiej - za ukołysanie Domku nad Wodą pięknymi utworami

Synergia baśni składa się ona z dwunastu barwnych prac graficznych wydrukowanych metodą druku cyfrowego na papierze. Projekt ten jest subiektywną formą wizualizacji wybranych utworów literackich. W pracach wykorzystane zostały motywy oraz wątki zaczerpnięte ze światowego kanonu baśni po to, by na ich bazie stworzyć własny, osobisty, niepowtarzalny cykl grafik.

O artysce

Zuzanna "Zejda" Lewandowska urodziła się w Warszawie i jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu (w 1997 roku uzyskała dyplom w pracowni animacji prof. Kazimierza Urbańskiego).

Zajmuje się ilustracją i grafiką projektową (plakaty, katalogi, okładki książkowe), a w swojej twórczości stosuje różne techniki, w tym: rysunek, grafikę cyfrową, malarstwo.

Realizowała zlecenia m.in. dla takich wydawnictw jak: W.A.B, Czytelnik, Media Rodzina. Jej ilustracje zamieszczone były w magazynach: City Magazine, Twój Styl.

Obecnie jest wykładowcą Europejskiego Wydziału Sztuk Vistula

Pełną fotogalerię z wydarzenia można znaleźć TUTAJ:


  wstecz