Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Wystawa PODRÓŻE Jakuba Cwieczkowskiego w COEK STUDIO
23/04/2019 11:12


Już 26 kwietnia (piątek) o godz. 18:00 w galerii Ciechanowskiego Orodka Edukacji Kulturalnej STUDIO odbędzie się wernisaż wystawy malarsko-fotograficznej „Podróże” autorstw Jakuba Cwieczkowskiego.

O autorze
Jakub Cwieczkowski ur. w Warszawie w 1957 roku. Studia na ASP w Warszawie zakończył dyplomem z malarstwa pod kierunkiem prof. Ludwika Maciąga oraz dyplomem z ilustracji książkowej pod kierunkiem prof. Janusza Stannego. Od prawie 40 lat zajmuje się malarstwem olejnym, głównie pejzażem. Będąc aktywnym twórczo dzieli się swymi doświadczeniami
z młodzieżą, prowadząc zajęcia w placówkach oświatowych w Podkowie Leśnej. Od 16 lat jest dyrektorem Publicznego Ogniska Plastycznego w Grodzisku Mazowieckim. Organizator wielu plenerów i wystaw. Od 10 lat fotografuje. Inspirację do tworzenia dają mu obserwacja natury oraz doświadczenia sztuki współczesnej.

 


  wstecz